• Kategorie
  • Szukaj
  • Orzechy nerkowca, brazylijskie i inne bakalie

Orzechy, rodzynki i inne bakalie mają bardzo wiele drogocennych dla organizmu witamin i minerałów, przez co zalecane jest włączenie ich do codziennej diety. Orzechy wspomagają również redukcję masy ciała, poprawiają pamięć i koncentrację oraz działają antydepresyjne. W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości produkty, które będą smaczną i zdrową przekąską lub dodatkiem do deserów. Polecamy między innymi: pistacje, rodzynki sułtańskie, mieszankę studencką, migdały kalifornijskie, orzechy brazylijskie oraz orzechy nerkowca. Cena każdego produktu dostępnego w przygotowanym przez nas asortymencie jest bardzo atrakcyjna.

Blanszowane migdały kalifornijskie

Bakalie w całości, w tym również migdały kalifornijskie, można z powodzeniem wykorzystać jako dekorację tortów i ciast. Opakowania z praktycznym zamknięciem pozwalają na zachowanie świeżości zakupionych produktów nawet przez bardzo długi czas.

Orzechy brazylijskie i orzechy nerkowca

Podobnie jak migdały kalifornijskie, orzechy świetnie sprawdzą się jako element dekoracyjny wypieków. Orzechy nerkowca mają również właściwości zdrowotne - zapobiegają cukrzycy typu 2, wspierają pracę układu sercowo-naczyniowego i obniżają ciśnienie tętnicze. Natomiast orzechy brazylijskie poprawiają pracę mózgu, a dzięki wysokiej zawartości wapnia, wzmacniają kości i zęby.

Szukają Państwo sprawdzonego sklepu oferującego najlepsze rodzynki, migdały, orzechy nerkowca i orzechy brazylijskie w dobrej cenie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.