• Kategorie
  • Szukaj
  • Soki i Napoje

Odpowiednie nawadnianie organizmu to kwestia o fundamentalnym znaczeniu, zwłaszcza w najgorętszych miesiącach, gdy temperatury regularnie przekraczają 30 stopni. Jednak liczy się nie tylko ilość spożywanych płynów, ale również ich skład, smak, jakość, wartość energetyczna i wiele innych czynników. Każdy z nas ma przecież zupełnie inne potrzeby i upodobania: jednym smakować będzie naturalna woda kokosowa, a inni zwrócą się raczej ku sokowi z aloesu. Wszystkie te napoje już na Ciebie czekają w naszym sklepie internetowym w bardzo szerokim wyborze. W sprzedaży dostępne są także różnego rodzaju suplementy diety do picia – przykładowo chlorofil w płynie czy produkty zawierające ekstrakt z owoców camu camu, ale też rokitnika, czarnego bzu i innych roślin. Szczegółowe informacje na temat ich właściwości i dawkowania zawarliśmy w opisach poszczególnych artykułów.

Pamiętaj, że wyroby zawierające chlorofil, aloes oraz pozostałe suplementy diety nie mogą być stosowane zastępczo dla zróżnicowanego sposobu odżywiania się i zdrowego trybu życia. Jeżeli należy do osób chorujących przewlekle, jesteś w ciąży lub karmisz dziecko piersią, koniecznie skonsultuj się z lekarzem zanim włączysz te produkty do swojej codziennej diety. Specjalista podpowie Ci w jaki sposób należy je stosować, aby nie miało to żadnego negatywnego wpływu na Twój organizm.

Woda kokosowa, sok z aloesu, a może napój mleczny? Poznaj asortyment Ekoo.pl

Oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, którzy chcą uzupełnić zapasy ulubionych napojów w domowej spiżarni, jak i firm z branży HoReCa. Wśród produktów dominuje w szczególności woda kokosowa w najróżniejszych wariantach. Możesz kupić tę naturalną w szklanych butelkach lub puszkach, ale przygotowaliśmy dla Ciebie też ciekawe wersje smakowe. Oferujemy m.in. wodę kokosową z sokiem ananasowym bądź arbuzowym. Prawdziwą gratką dla koneserów tego typu naturalnych izotoników będzie też z pewnością napój o smaku kawy cappucino, espresso lub mocha, który wspaniale orzeźwi Cię w upalne dni.

Jednak nie tylko wodą kokosową człowiek żyje. W asortymencie znajdują się także produkty marki Altermedica Laboratories, Symbiotics oraz EkaMedica. Spośród nich na wyróżnienie zasługują soki z liści z aloesu produkowane z użyciem ekstrakcji wodnej albo w formie „Drinking Gel”, a więc gęstego płynu zawierającego kawałki miąższu. Suplement na bazie aloesu w takiej postaci trzeba przed wypiciem rozcieńczyć wodą w stosunku przynajmniej 1:1.

Zupełnie inaczej przyjmuje się natomiast chlorofil w płynie – suplement zawierający chlorofilinę sodowo-miedziową. Zgodnie ze wskazaniami producenta należy go pić trzy razy dziennie, rozpuszczając 5 g płynu zawierającego chlorofil (1 łyżeczka) w szklance wody lub soku.

Uzupełnieniem asortymentu są uwielbiane przez dzieci napoje mleczne M&M's o smaku czekoladowym lub brownie. Jeśli kochasz cukierki tego producenta, czujemy, że i jego napoje przypadną Ci do gustu.

Suplementy diety – chlorofil, sok z buraka, czystek i inne produkty

Wspomnieliśmy już o soku z aleosu i naturalnej wodzie kokosowej, ale kilka słów należy się również pozostałym produktom. Jednym z ważniejszych dla naszego sklepu online jest z pewnością chlorofil w płynnej postaci, któremu towarzyszy miętowy aromat. Podobnie jak sok z aloesu jest to produkt pasteryzowany.

Poza chlorofilem w butelkach o pojemności 500 ml, w sprzedaży dostępne są też inne suplementy diety Symbiotics, EkaMedica i Altermedica Laboratories. Możesz zamówić m.in. następujące soki:

  • owocowe - ze śliwki, maliny, wiśni, granatu, gravioli czy aronii,
  • warzywne – z buraka, karczocha i czarnej rzepy oraz
  • ziołowe – np. z pokrzywy, ostropestu, aloesu i rokitnika.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o poszczególnych produktach i suplementach w płynie, np. sokach z aloesem czy chlorofilem, prosimy o kontakt. Pamiętaj również, że poza napojami w tej kategorii znajdują się także oryginalne butelki do saturatorów marki SodaStream.

Zachęcamy również do nawiązania stałej współpracy z naszym sklepem – w programie partnerskim mogą uczestniczyć nie tylko firmy, ale też osoby prywatne prowadzące fanpage na Facebooku bądź Instagramie.