• Kategorie
  • Szukaj
  • Smoczek Lovi, Canpol i inne akcesoria

Smoczek dla dzieci potrafi szybko uspokoić niemowlaka, zaspokajając jego naturalną potrzebę ssania. Przydaje się to, szczególnie jeśli brzdąc miewa problemy ze snem. Istnieją zarówno smoczki stworzone dla noworodków, jak i takie, które przydadzą się starszym, nawet półtorarocznym dzieciom. Odpowiednio dobrany smoczek LOVI lub Canpol zapewnia prawidłowy zgryz i nie przeszkadza rozwojowi mowy. Właściwy model powinien posiadać tarczkę, która uniemożliwia połknięcie go przez dziecko. Rozwiązanie to ma jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę – gwarantuje maluszkowi swobodne oddychanie.

Silikonowy smoczek LOVI

Uspokajające smoczki marki LOVI zbudowane są z niejednorodnej warstwy silikonu. Charakteryzują się one symetrycznym kształtem gumki, zbliżonym do kształtu kobiecej brodawki, dzięki czemu zwiększają poczucie bezpieczeństwa maluszka. Ponadto dostępne w sklepie smoczki wyróżniają się różnorodną kolorystyką, a także wzorami. Znajdą Państwo m.in. modele, na których zamieszczony jest rysunek motyla, lisa czy też uroczego misia. Dostępne są one w zestawie, składającym się z dwóch sztuk.

Warto dodać, że smoczek LOVI polecany jest przez specjalistów na całym świecie, bowiem został opracowany w wyniku badań przez lekarzy, a także neurologopedów.

Do wyboru są także liczne akcesoria, które pomagają w użytkowaniu smoczków lub butelek. Wyprofilowana szczotka i specjalny płyn do czyszczenia znacznie ułatwiają mycie. Przydatne są też łańcuszki do zawieszania smoczków oraz suszarki, które pomagają dbać o ich higienę.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

Brak produktów do wyświetlenia