• Kategorie
  • Szukaj
  • Sprzątanie

Niesamowicie rozbudowany asortyment produktów, dzięki którym nawet wyjątkowo silne zabrudzenia z zaschniętego tłuszczu i sadzy przestaną spędzać Ci sen z powiek. Środki do sprzątania domu i ogrodu Hap Win, Tenzi i innych cenionych marek to profesjonalna chemia gospodarcza o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. W sprzedaży posiadamy zarówno płyny przeznaczone do mycia kabin prysznicowych, ekranów ciekłokrystalicznych i sprzętu elektronicznego, jak i specjalistyczne preparaty opracowane z myślą o utrzymaniu czystości w halach produkcyjnych oraz warsztatach samochodowych. Zapoznaj się z szeroką gamą oferowanych rozwiązań, a bez problemu trafisz na produkt odpowiedni do czyszczenia powierzchni dowolnego rodzaju – od lakierowanego drewna, przez kamień podłogowy, aż po marmur!

Jeżeli nie wiesz, które środki do sprzątania Hap Win zamówić, z miłą chęcią Ci doradzimy. Przydatne informacje na temat stosowania interesujących Cię preparatów do domu i ogrodu znajdziesz natomiast w opisach produktów, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Wydajne środki do sprzątania domu i ogrodu marki Hap Win – czemu warto je wybrać?


Preparaty prezentowane w tej kategorii naszego sklepu internetowego doskonale sprawdzą się nie tylko w każdym gospodarstwie domowym, ale również w miejscach, gdzie utrzymanie nieskazitelnej czystości może być o wiele bardziej wymagającym zadaniem. Mamy tutaj na myśli przede wszystkim obiekty gastronomiczne, ale też zakłady przemysłu spożywczego oraz salony kosmetyczne i fryzjerskie. Do zalet środków do sprzątania Hap Win należy bowiem nie tylko skuteczność w usuwaniu zabrudzeń - wiele z nich zabezpiecza dodatkowo czyszczoną powierzchnię przed osadzaniem się nowych zanieczyszczeń. Dlatego warto stosować je regularnie — każde kolejne mycie kabiny prysznicowej czy płytek w łazience będzie wtedy odrobinę łatwiejsze, więc zaoszczędzisz nieco swojego cennego czasu.

Kolejnym atutem preparatów do czyszczenia powierzchni w domu i ogrodzie tej marki jest bardzo wysoka wydajność. Nawet niewielka ilość środków Hap Win pozwala uzyskać satysfakcjonujący efekt, a mniejsze zużycie przekłada się oczywiście na korzyści dla Twojego portfela. Wysoko skoncentrowane produkty do sprzątania mają też inną zaletę – nie zajmują aż tyle miejsca, co zwykła chemia gospodarcza, przez co ich przechowywanie jest o wiele mniej problematyczne.

Profesjonalna chemia gospodarcza – jakie preparaty dostępne są w ofercie?

Staraliśmy się skomponować asortyment naszego sklepu online w taki sposób, aby Klienci w jednym miejscu mogli zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne środki do sprzątania domu i ogrodu. To ważne z punktu widzenia oszczędności i troski o środowisko naturalne: wiele przesyłek to przecież dodatkowe koszty i znacznie wyższy ślad węglowy. W ofercie nie mogło więc zabraknąć m.in.:

• koncentratów Hap Win do prania wszelkiego rodzaju dywanów, a także tapicerki samochodowej i meblowej,

• specjalistycznych środków do mycia mebli, które pozostawiają na powierzchniach długo utrzymującą się powłokę o właściwościach antystatycznych chroniącą przed osiadaniem kurzu,

• odplamiaczy do białych tkanin, które uporają się z plamami od wina, trawy, potu, kawy oraz moczu,

• płynów zawierających alkohol i idealnie nadających się do mycia wszystkich powierzchni szklanych,

• preparatów do szyb kominkowych, piekarników, grilli i wędzarni, które błyskawicznie rozpuszczają tłuszcz,

• uniwersalnych zmywaczy do powłok polimerowych, pozostałości farb, klejów, gruntów, past itp.

Choć dominują wysokiej klasy produkty marki Hap Win, godne polecenia są również środki do sprzątania innych producentów, m.in. Tenzi i D-Lux. Doskonałą renomą cieszą się zwłaszcza profesjonalne preparaty Tenzi. Do pomieszczeń o wysokiej wilgotności w domu przydadzą się spraye pleśniobójcze i przyjemnie pachnące płyny do mycia ekranów i wyświetlaczy. O piękny wygląd ogrodu zadbają natomiast produkty stworzone do usuwania mchów i porostów oraz gruntownego czyszczenia kostki brukowej.

Sięgnij po środki do sprzątania Tenzi i Hap Win opracowane specjalnie dla profesjonalistów i przekonaj się o ich wysokiej skuteczności. Szybko zauważysz, że czyszczenie nawet trudno dostępnych powierzchni w domu i ogrodzie jest o wiele łatwiejsze niż wcześniej!