• Kategorie
  • Szukaj
  • Podkłady poporodowe Canpol i BabyOno

Kiedy pociecha przyjdzie na świat, mama powinna zadbać o wysoki poziom higieny swojej i maleństwa. W tym pierwszym zadaniu najlepiej pomogą podkłady poporodowe o wysokiej chłonności. Ich cienka struktura z oddychającą powłoką pozwala na dyskretne noszenie pod ubraniem. Warto wybierać markowe produkty, np. podkłady poporodowe Canpol, które doskonale zatrzymują wilgoć dzięki obecności wkładu żelującego.

Podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, najlepiej stosować środki, które skutecznie neutralizują zapachy. Wspaniale spiszą się podkłady higieniczne o powłoce miękkiej dla skóry. Wodoodporna warstwa izolacyjna efektywnie zabezpiecza pościel, co przydaje się podczas przewijania pociechy.

Idealne dla mam - podkłady poporodowe Canpol

Z myślą o komforcie kobiet w czasie połogu oferujemy podkłady poporodowe Canpol. Składają się one z czterech warstw, które zapewniają cyrkulację powietrza, zatrzymują płyny wewnątrz i neutralizują nieprzyjemne zapachy. Dzięki anatomicznemu kształtowi podkłady poporodowe Canpol gwarantują ochronę przed zabrudzeniem bielizny nawet w pozycji leżącej.